вторник, 3 марта 2015 г.

КОМП’ЮТЕРНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В БІБЛОТЕЦІ


Чугуївська міська бібліотека для дітей продовжує проект «Англійська 1, 2, 3 в бібліотеці» та запрошує всіх охочих (студентів, учнів старших класів, міських посадовців, осіб, що шукають роботу) пройти безкоштовний комп'ютерний курс англійської мови для дорослих «Англійська 1, 2, 3». Курс призначений для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову або володіє нею на базовому рівні.
Тільки в бібліотеці ви можете отримати безкоштовний доступ до курсу.
Курс «Англійська 1, 2, 3» http://english123.com.ua розроблений таким чином, щоб користувач навчився
думати англійською. Він складається з чотирьох рівнів, розділених на 22 уроки та містить більше тисячі інтерактивних вправ: діалоги, ігри та фотоуроки. Система перевіряє правильність їх виконання і дозволяє відстежувати підвищення рівня володіння мовою. Особа, яка проходить навчання, має також можливість самостійно перевірити вимову слів – для цього достатньо мікрофону і навушників.
Загальна тривалість курсу - рік за умови, що учасник відвідуватиме навчання в бібліотеці двічі на тиждень. Такий ритм є найбільш ефективним і дає найкращі результати. За умови правильного виконання більш ніж 80% вправ одного рівня учасник отримує свідоцтво зразка Ради Європи.
Цією послугою може скористатися кожен відвідувач бібліотеки. Якщо ви раніше не вивчали англійську, можете почати навчання з самого початку, з першого рівня. Якщо ви знаєте основи, ви можете вибрати третій або четвертий рівень - для осіб, що володіють початковими навичками.
Ми хочемо, щоб міська бібліотека для дітей - як установа, що фінансуються з міського бюджету – допомагала своїй громаді здобувати нові знання та навички, а також інформацію.
Зараз в бібліотеці можна користуватися 3-ма комп’ютерами, на кожному з яких встановлена програма з курсом «Англійська 1, 2, 3» (english123.com.ua/). Жителі міста можуть вивчати англійську мову на комп'ютерах в будь-який час, але зважаючи на графік роботи бібліотеки, ми хотіли б, щоб заняття відбувалися в певний зручний для групи час двічі на тиждень. Крім того, завдяки роботі в групі, учасникам курсу буде легше пристосуватися до систематичного навчання.
Бібліотека отримала можливість надавати навчання безкоштовно, завдяки участі в проекті «Англійська 1, 2, 3 в бібліотеці». Цей проект спільно впроваджують  компанія Funmedia та  Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), яка адмініструє програму Бібліоміст.
Більш детальну інформацію про комп’ютерний курс «Англійська 1, 2, 3» http://english123.com.ua ви можете одержати за телефоном: 2-25-64 у  завідуючої бібліотекою для дітей Толмачової Світлани – адміністратора проекту
Адреса: м.Чугуїв, вул. Якіра, 18
Адреса електронної пошти: childbibl@mail.ru

Комментариев нет:

Отправить комментарий