четверг, 29 сентября 2016 г.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек

28 вересня був чудовий день. Розпочався він в обласній бібліотеці для юнацтва заходами до Дня партизанської слави - Історико-патріотичний екскурс «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» та «Сторінками партизанської слави». На заходи були запрошені представники відділів культури і туризму районних державних адміністрацій та міст обласного значення, кращі бібліотечні працівники області, учні Харківської загальноосвітньої школи №97, голова Харківського Обласного комітету Міжнародної Української Спілки учасників війни, керівник Центру захисту правди історії, член Президії Всеукраїнської Спілки ветеранів війни П.О.Конюшенко та представники Харківського Обласного комітету Міжнародної Української Спілки учасників війни, які брали участь у партизанському русі на території України у роки Другої світової війни.
В рамках відзначення всеукраїнського дня бібліотек кращі працівники бібліотечної галузі були нагороджені грамотами та подяками Харківської обласної ради та управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. По завершенні урочистостей для бібліотечних працівників було організовано демонстрацію стрічки "Ребенок Бриджит Джонс" у кінотеатрі "Київ" та екскурсійний тур по Нововодолазькому району.
Учасники туру відвідали архітектурний пам'ятник Архангело- Михайлівський храм у с.Ракитне, поклали квіти до пам'ятника визволителям с. Знамянка, оглянули алею слави у с.Знамянка та музей у с.Просяне.
Приємним фіналом туру стало урочисте відкриття дитячої кімнати Просянської сільської бібліотеки-філії №1 за участі голови Нововодолазької районної державної адміністрації Королюка Є.О., керівників Нововодолазької районної ради та Просянської сільської ради.


Джерело: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.210440972707077.1073741865.100012235268978&type=3

Від Чугуївської централізованої бібліотечної системи Почесною Грамотою Харківської обласної ради та управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації було нагороджено завідувачку міської бібліотеки для дітей - Толмачову Світлану Володимирівну.
Комментариев нет:

Отправить комментарий